Час обирати кращого

Шановні абоненти! Телефонна компанія „Мітел” проводить акцію „Час обирати кращого ”!   Якщо ви користуєтесь Інтернетом від інших провайдерів, але його робота Вас не цілком влаштовує, саме час обрати Швидкісний Інтернет за технологією ADSL від .....

Детальніше>>

Подарунок до дня народження

Якщо у Вас чи Вашого родича день народження, і Ви не можете підібрати подарунок – подаруйте йому можливість отримати швидкісний Інтернет від телефонної компанії „Мітел” за акційними тарифами. Вартість підключення складатиме 1,20 грн. Перших 30 .....

Детальніше>>

Надійні друзі

З 01 жовтня компанія „Мітел” розпочинає акцію „Надійні друзі”. Прийди разом з другом до Центру продажу послуг компанії „Мітел”, та отримайте можливість підключитися до швидкісного Інтернет по 1,20 грн. та користуватися послугами за акційними т.....

Детальніше>>

Послуга «Антивірус Dr.Web»

Піклуючись про безпеку роботи абонентів компанії «Мітел» в мережі Інтернет, наша компанія спільно з розробником антивірусних програм Dr.WEB пропонує підключити один із трьох ліцензійних антивірусних пакетів-програм. Активація послуг «Антивіру.....

Детальніше>>

Про компанію

Публічне акціонерне товариство (скорочено- ПАТ) «Подільська телефонна компанія «Мітел» (код ЄДРПОУ 213228854) включена до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій на підставі Рішення НКРЗІ від 28.09.2006р. №384 зі змінами, внесеними Рішенням НКРЗІ від 05.04.2012р. №177, здійснює свою діяльність відповідно до Ліцензії Національної комісії з питань регулювання зв’язку від 19.07.2012року, серія АВ, №583288.


Юридична адреса: 29000, м.Хмельницький, вул.Щорса, 44/1
Поштова адреса: 29013, м.Хмельницький, вул.Соборна, 67/1. 

Становлення компанії розпочалося в 1994р. з будівництва квазіелектронної АТС типу "Квант" монтованою ємністю 1000 телефонних номерів в мікрорайоні Озерна м.Хмельницького, яка була введена в дію в березні 1995 року. Наступним кроком в розбудові зв´язку, зважаючи на попит населення, було будівництво АТС в районах області. Зокрема в 1995 році змонтована і введена в дію нова АТС на 1000 номерів у Нетішині, в 1996р. в м. Кам´янці-Подільському встановлена станція типу "Істок", розрахована на 3000 телефонних номерів. Цього ж року була змонтована АТС ємністю на 500 номерів в Старокостянтинові. Через рік в Сатанові, санаторій "Товтри", збудовано АТС типу "Донець" ємністю на 400 номерів.

Починаючи з 1996 року компанія розпочала інтенсивне будівництво квазіелектронних та цифрових АТС в місті Хмельницькому. Зокрема це АТС типу "Істок", 5ESS, Si-2000. Введення в дію нових цифрових АТС дало можливість впровадження нових технологій, покращення якості зв´язку, задоволення зростаючого попиту населення в послугах електрозв´язку.

Телефонною компанією "Мітел" постійно проводяться інтенсивні роботи з розвитку, ремонту лінійно-кабельних споруд та прокладання нових ліній електрозв´язку. Робота ця надзвичайно трудомістка й вимагає значних матеріальних витрат, як на придбання кабельної продукції, так і на земельні роботи. Будівництво нових ліній зв´яку ведеться з використанням сучасного обладнання та новітніх технологій.

За роки діяльності компанією прокладено більше 350 кілометрів кабельних ліній зв´язку, що становить близько 17 тисяч км/пар.

На даний час Подільська телефонна компанія "Мітел" забезпечує високоякісним зв´язком більше 25 тисяч користувачів. Абонентами компанії "Мітел" є понад 1000 підприємств та установ. З допомогою звичайного телефону сьогодні можна провести сеанс конференц-зв´язку, переадресацію вхідних або вихідних викликів, здійснити скорочений набір номера, отримати повідомлення про надходження нового виклику під час ведення розмови та багато іншого.

Також компанія надає можливість користуватися телефонією через мережу будь-якого Інтернет-провайдера (SIP-телефонія). SIP-телефон доступний Вам скрізь, де є доступ до мережі Інтернет. Щоб отримувати таку послугу достатньо мати ноутбук або комп’ютер з відповідним програмним забезпечення; або SIP-телефон (стаціонарний чи мобільний); або мобільний телефон чи смартфон з відповідним програмним забезпеченям; або SIP-адаптер. SIP-телефонія - це зручно, практично та вигідно, оскільки тарифікація дзвінків здійснюється згідно тарифів на послуги телефонного зв’язку. Послуга надається для фізичних осіб та суб’єктів малого та середнього бізнесу.

З метою найбільш ефективного надання вищезазначених послуг та завдячуючи модернізації телефонної мережі, компанія впроваджує такі технології як PON, ADSL2+, Home PNA. Оптимальне поєднання волоконно-оптичних та мідних транспортних мереж надає змогу перейти від існуючої традиційної інфраструктури до мультисервісної широкополосної мережі, яка дасть можливість впроваджувати послуги IPTV, VoD, IPoverDSL, Home NET і т.ін.

Фахівцями компанії „Мітел” проводяться дослідницькі, аналітичні роботи, розробляються нові технічні проекти, створена лабораторія для випробовування та тестування обладнання нових технологій таких постачальників, як Watson, A-KOM, D-link, RAD, Zelax, Елком.

З 2008 року телефонна компанія „Мітел” увійшла до складу групи компаній „Датагруп”.

З листопада 2010 року компанія „Мітел” почала надавати послуги своїм клієнтам під торговою маркою „Домашній телеком”. Домашній телеком” – торгова марка, що належить національному телекомунікаційному оператору „Датагруп”. Незалежно від зміни торгової марки, місія та цінності компанії „Мітел” залишаються незмінними. Як і раніше, компанія працюватиме над тим, аби люди мали можливість спілкуватись, отримувати інформацію та радість від життя, а компанія могла розвиватись, підвищуючи свою ефективність.

 

Місія та цінності

Місія та цінності

Ми пройшли шлях від невеликого підприємства, розпочинаючи свою діяльність з однієї станції і першої тисячі абонентів, до другого за кількістю абонентів підприємства зв´язку на Хмельниччині. Сьогодні наші філії працюють в багатьох містах і селищах Хмельницької області.

Як оператор місцевого зв´язку, ми працюємо для того, щоб:

  • люди мали можливість спілкуватись, отримувати інформацію та радість від життя;

  • компанія могла розвиватись, підвищуючи свою ефективність, збільшуючи успіх, даючи високий рівень доходів як працівникам, так і акціонерам нашої компанії.

З першого дня нашого спілкування ми чітко йдемо до поставлених цілей – стати лідером на телекомунікаційному ринку Хмельниччини, запропонувавши клієнтам найширший спектр послуг зв´язку. 

Наші цінності:

  • відданість спільній справі;

  • чесність і відкритість;

  • досконалість, компетентність, оперативність у розпочатій нами справі;

  • спрямованість на зміни та покращення.

Ми цінуємо наших партнерів і завжди готові до співпраці.
Ми інвестуємо у наш розвиток, технології, обладнання, кваліфікований персонал.

 

 

 

 

Новини