Час обирати кращого

Шановні абоненти! Телефонна компанія „Мітел” проводить акцію „Час обирати кращого ”!   Якщо ви користуєтесь Інтернетом від інших провайдерів, але його робота Вас не цілком влаштовує, саме час обрати Швидкісний Інтернет за технологією ADSL від .....

Детальніше>>

Подарунок до дня народження

Якщо у Вас чи Вашого родича день народження, і Ви не можете підібрати подарунок – подаруйте йому можливість отримати швидкісний Інтернет від телефонної компанії „Мітел” за акційними тарифами. Вартість підключення складатиме 1,20 грн. Перших 30 .....

Детальніше>>

Надійні друзі

З 01 жовтня компанія „Мітел” розпочинає акцію „Надійні друзі”. Прийди разом з другом до Центру продажу послуг компанії „Мітел”, та отримайте можливість підключитися до швидкісного Інтернет по 1,20 грн. та користуватися послугами за акційними т.....

Детальніше>>

Послуга «Антивірус Dr.Web»

Піклуючись про безпеку роботи абонентів компанії «Мітел» в мережі Інтернет, наша компанія спільно з розробником антивірусних програм Dr.WEB пропонує підключити один із трьох ліцензійних антивірусних пакетів-програм. Активація послуг «Антивіру.....

Детальніше>>

Послуги

Друкувати

В вашій квартирі ще немає телефону або Ви бажаєте мати Інтернет? Телефонна компанія "Мітел" пропонує Вам послуги високоякісного цифрового зв´язку.


Телефонія

Компанія "Мітел" здійснює установку як квартирних, так і офісних телефонів.

Не секрет, що на сьогодні всі успішні підприємці – люди практичні і обирають тільки якісний та доступний цифровий зв’язок. Саме такий зв’язок надає компанія "Мітел" в кожний офіс.

Якщо Ви бажаєте користуватися широкими можливостями сучасного телефону – ми завжди готові Вам допомогти. Всі роботи здійснюються в максимально короткі строки. Терміни установки телефону залежать насамперед від технічної можливості (від 2 тижнів до 1 місяця).

Всі абоненти компанії підключені до сучасних цифрових АТС, що дозволяє користуватися широким спектром додаткових видів обслуговування:

 • повідомлення про надходження нового виклику під час розмови;
 • переадресація вхідних викликів;
 • місцевий, міжміський, міжнародний електрозв’язок за паролем;
 • тимчасова заборона вхідного зв´язку;
 • наведення довідки під час розмови;
 • конференцзв’язок;
 • автоматичне визначення вхідного номера;
 • серійний номер;
 • та багато іншого, що дозволяє надавати сучасна техніка.


Цінова політика компанії розрахована на різні верстви населення. При установці телефону можуть надавати різноманітні знижки, а також передбачена установка телефону в кредит. Незважаючи, що ВАТ "Мітел" є приватним оператором, всі міські, міжміські та міжнародні телефонні розмови тарифікуються згідно тарифів ДержКомзв’язку України.

Інтернет

Ми не просто надамо Вам якісний Інтернет – ми забезпечимо комплексне вирішення Ваших питань, починаючи від підключення та установки необхідного обладнання, і закінчуючи подальшим обслуговуванням та технічною підтримкою.

Для фізичних та юридичних осіб компанія надає широкий спектр послуг доступу до Інтернет.

Якщо Ви нечасто користуєтесь Інтернетом, Вам найкраще вибрати

 • комутований доступ Dial-up по високоякісній телефонній лінії на швидкості до 64 кБ/с;
 • Широкий вибір сервісних пакетів та посекундна тарифікація дасть змогу контролювати свої фінансові витрати;
 • підключення по виділеній лінії;
 • підключення по лініях ISDN.


Для активних користувачів найкраще вибрати

 • швидкісний Інтернет по технології ADSL. При цьому можете працювати в мережі Інтернет необмежений час.


Для абонентів цифрових АТС надається безпарольний Інтернет. Бажаючі отримують доступ до мережі без укладання договору. Для встановлення з´єднання достатньо встановити модем та провести активацію даної послуги.

Сума за Інтернет буде вказуватися окремим рядком в рахунку за послуги телефонного зв´язку.