Час обирати кращого

Шановні абоненти! Телефонна компанія „Мітел” проводить акцію „Час обирати кращого ”!   Якщо ви користуєтесь Інтернетом від інших провайдерів, але його робота Вас не цілком влаштовує, саме час обрати Швидкісний Інтернет за технологією ADSL від .....

Детальніше>>

Подарунок до дня народження

Якщо у Вас чи Вашого родича день народження, і Ви не можете підібрати подарунок – подаруйте йому можливість отримати швидкісний Інтернет від телефонної компанії „Мітел” за акційними тарифами. Вартість підключення складатиме 1,20 грн. Перших 30 .....

Детальніше>>

Надійні друзі

З 01 жовтня компанія „Мітел” розпочинає акцію „Надійні друзі”. Прийди разом з другом до Центру продажу послуг компанії „Мітел”, та отримайте можливість підключитися до швидкісного Інтернет по 1,20 грн. та користуватися послугами за акційними т.....

Детальніше>>

Послуга «Антивірус Dr.Web»

Піклуючись про безпеку роботи абонентів компанії «Мітел» в мережі Інтернет, наша компанія спільно з розробником антивірусних програм Dr.WEB пропонує підключити один із трьох ліцензійних антивірусних пакетів-програм. Активація послуг «Антивіру.....

Детальніше>>
Субота, 18 травня 2013 13:04
Друкувати

«Домашній телеком» пропонує спеціальну акційну пропозицію для вісх нових абонентів. Для участі в акції необхідно підключитися до мережі «Домашнього телекому», обрати один із запропонованих тарифних пакетів та внести авансовий платіж. Акція дійсна з 20.05.2013. по 31.05.2013р.

 

Ознайомитися з умовами акції

 
Четвер, 04 жовтня 2012 11:34
Друкувати

Достатньо повідомити, що ви є абонентом телефонної компанії «Мітел» та назвати номер телефону або номер особового рахунку при оплаті за послуги Інтернет.

Перелік відділень Укрпошти, де можна здійснити оплату у розділі Інформація-Оплата послуг

 
Четвер, 30 серпня 2012 11:00
Друкувати

З 01 вересня телефонна компанія «Мітел» вводить нову програму лояльності «Приведи друга». За кожного підключеного друга ми зарахуємо на ваш особовий рахунок 10% від фактичної оплати вашого друга. Чим більше друзів, тим більше бонусів ви отримуєте!

Ознайомитися з умовами програми лояльності

 
Середа, 01 серпня 2012 11:42
Друкувати

Крокуючи в ногу з часом, телефонна компанія «Мітел», за підтримки ТОВ «Інгейм», створили універсальну ігрову площадку. Відсьогодні для наших абонентів доступні ігрові сервера понад 20 найбільш популярних он-лайн ігор, а також більше 1000 міні-ігор. Асортимент ігор буде постійно збільшуватись.

Ігрові сервера розташовані таким чином, що незалежно від місцерозташування абонента, пінг у грі для всіх приблизно однаковий. Це в свою чергу, створює комфортні умови для всіх гравців.

На InGameCity.com розміщені:

- найбільш популярні ігри;

- останні новини, огляди та відео огляди ігор;

- голосування по вибору призів за досягнення в улюбленій грі;

- командні змагання, турніри та чемпіонати;

- магазин аудіо-відео та ігрового контенту за акційними цінами;

- тематичний форум;

- геймерські блоги;

- щоденні розіграші призів за досягнення у грі, ігрову та соціальну активність.

Бажаємо приємного проведення часу !

 
Четвер, 05 липня 2012 14:32
Друкувати

По багаточисельних проханнях відпускників, компанія Мітел змінює умови акційної тарифної пропозиції «Літній». Відтепер термін дії пропозиції складає три місяці з моменту підключення (а не три літні місяці) і всього за 150 грн. Навіть якщо ви підключитеся 31 серпня – інтернет-літо продовжиться до 31 листопада!
Яскравого вам літа!

 

Сторінка 1 з 3

<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >>